صفر تا صد فرایند سورتینگ و بسته‌بندی سالار

فهرست عناوين

عملکرد سورتر برنج MC1

اساس کار این دستگاه بر اساس معیارهایی است که برای آن تعریف می‌شوند. این دستگاه می‌تواند محصولات پسته را بر مبناهای مختلفی مانند رنگ، طبقه‌بندی کند. اختلاف رنگ پسته‌های مختلف، اساس کلی کار این دستگاه قرار می‌گیرند و شیوه انجام این فرآیند، با استفاده از دوربین‌هایی که بر روی دریچه کانال‌های سورتر پسته قرار گرفته‌اند؛ کنترل می‌شود. محصول پسته پس از ورود به هر یک از کانال‌ها، توسط سنسورهای حساس که بر روی دستگاه قرار گرفته‌اند؛ شناسایی می‌شود.

پس از آن، اطلاعات ثبت شده توسط دوربین‌ها به سیستم اصلی انتقال پیدا می‌کنند تا مورد آنالیز و بررسی قرار بگیرند. در این مرحله، دستگاه بر اساس ملاک‌های تعریف شده که موردنظر کارفرما هستند؛ پسته‌‌ها را دسته‌بندی می‌کند. در این مرحله، ضایعات و پسته‌هایی که مورد تایید قرار نگرفته‌اند؛ به کمک بخش‌هایی از دستگاه به نام شلیک‌کننده‌های بادی، از مسیر خارج می‌شوند. پس از جداسازی محصولات موردنیاز و پایان فرآیند سورتینگ ضایعات و پسته‌های مناسب، کار دستگاه سورتر پسته به اتمام می‌رسد.

b14a2ce7 4caf 4221 9a04 f7422d5c88fe1

تکنولوژی سورتر برنج

در تمامی مراحلی که از زمان کشت و برداشت پسته تا رسیدن آن به دست مشتری طی می‌شود؛ دقت بالا از اهمیت زیادی برخوردار است تا سلامت محصولی که در بازار ارائه می‌شود، تضمین شود. تکنولوژی که در دستگاه سورتر پسته مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ باید متناسب با نیازهای روز باشد و همچنین از بروزترین طراحی‌های دنیا در آن استفاده شده باشد.

با توجه به بالا رفتن هزینه‌ها در صورت استفاده از نیرو انسانی و همچنین وقت زیادی که برای سورتینگ پسته در حجم بالا گرفته می‌شود؛ استفاده از سورتر پسته که کاملا مطابق با تکنولوژی روز دنیا است؛ می‌تواند بهترین جایگزین برای این کار باشد. این محصول می‌تواند استفاده حداکثر از محصولات را برای شما به ارمغان بیاورد و تمامی محصولات قابل استفاده را از ضایعات جدا کند. از این رو، با استفاده از تکنولوژی سورتر پسته تا حد زیادی از خسارات جلوگیری می‌شود و امکان جبران ضرر و زیان‌های کشاورزان، فراهم می‌شود.

انواع سورتر پسته

دستگاه‌های سورتر پسته در انواع مختلفی تولید شده‌اند که هر یک از آنها متناسب با نیازهای متفاوتی طراحی شده‌‌اند. برخی از این دستگاه‌ها، عمل سورت پوست و مغز را انجام می‌دهند در صورتیکه برخی دیگر شامل سورت ضایعات و محصولات آفت زده می‌شوند؛ برخی از دستگاه‌ها نیز عمل سورت پسته‌های خشک را انجام می‌دهند. البته اکثر دستگاه‌های سورتر پسته توانایی انجام چند یا تمام این کارها را هم‌زمان با یکدیگر دارند. دقت داشته باشید که در اکثر کسب و کارهای مرتبط با این کار، تمامی این فعالیت‌ها باید توسط یک یا چندین دستگاه انجام شوند تا محصول نهایی در صحت و سلامت کامل برای ارائه به مشتری آماده شود.

یک نظر در “صفر تا صد فرایند سورتینگ و بسته‌بندی سالار

  1. administrator گفت:

    ممنون از مقاله خوبتان
    به امجد موفقیت مجموعه سالار صنعت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب پیشنهادی به شما
پروژه های نصب شده
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.